Usługi transportowe i spedycyjne Aleksandrów Łódzki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Aleksandrowa Łódzkiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Aleksandrów Łódzki

Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za uczciwie oraz punktualnie zrealizowaną pracę. Cały proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Korzystając usług naszej marki uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Przeważnie dostarczamy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do potrzeb przewożonego towaru adekwatny środek dowozu.

Usługi spedycyjne Aleksandrów Łódzki

Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej firmie. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wysoce szybki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przewozu towarów. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu odpowiedniego środka transportu. Osoba zlecająca transport ładunków naszej marce, na dowolnym z etapów transportu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Przebieg transportu towarów zlecony naszej marce jest regularnie pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód szybko następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Duże kompetencje oraz profesjonalne podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z którymi utożsamia się nasza firma. Do każdego z Klientów przystępujemy wszechstronnie i wyszukujemy dla niego adekwatne rozwiązanie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniew, Bełdów, Bełdów-Krzywa Wieś, Brużyczka Mała, Budy Wolskie, Chrośno, Chrośno, Ciężków, Grunwald, Izabelin, Jastrzębie Górne, Karolew, Kolonia Brużyca, Krzywiec, Księstwo, Łobódź, Nakielnica, Nowe Krasnodęby, Nowy Adamów, Placydów, Prawęcice, Rąbień, Rąbień AB, Ruda-Bugaj, Sanie, Słowak, Sobień, Stare Krasnodęby, Stary Adamów, Wola Grzymkowa, Zgniłe Błoto oraz na terenie całej Polski i Europy.