Usługi transportowe i spedycyjne Alwernia

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Alwernii oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Alwernia

Transportowany towar poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Europie. Mamy przetarte kierunki z wieloma adresatami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. W zakresie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do potrzeb transportowanego ładunku stosowny środek dowozu. Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania przez nich zawodu. Najczęściej przewozimy ładunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Klientów.

Usługi spedycyjne Alwernia

Zajmujemy się również zorganizowaniem nieodzownych dokumentów do przebiegu realizacji transportu ładunków. W trakcie całego toku przewozu ładunków mogą zdarzyć się różnego typu problemy. W takich sytuacjach ważna jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Osoba zlecająca nam transport, w dowolnym z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza specjalizacja to organizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i dobierają adekwatne rozwiązania dla Konsumentów. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione zarówno na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Zadaniami naszej spedycji jest także opracowywanie dokumentacji przewożonych towarów. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie przygotować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Okleśna, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice, Źródła oraz na terenie całej Polski i Europy.