Usługi transportowe i spedycyjne Andrychów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Andrychowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Andrychów

Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Pojazdy i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Zwykle transportujemy ekwipunek o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje transport ładunków. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Nasza brygada składa się z właściwie przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo.

Usługi spedycyjne Andrychów

Realizacja zasięgu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Jednostka zlecająca transport towarów naszej marce, na którymkolwiek z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza specjalizacja to przygotowywanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w zasięgu wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są profesjonalni w spedycji i znajdują stosowne wyjścia dla Konsumentów. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dopasowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku. W trakcie całkowitego procesu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego rodzaju dylematy. W takich okolicznościach ważna jest natychmiastowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Intensywnie i efektywnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek szczeblu oferowanych przez nas usług. Spedycja to dyscyplina, jaka zajmuje wiele aspektów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z tym tematem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzezinka, Inwałd, Roczyny, Rzyki, Sułkowice, Targanice, Zagórnik oraz na terenie całej Polski i Europy.