Usługi transportowe i spedycyjne Annopol

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Annopola oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Annopol

Dostarczamy oraz eksportujemy ekwipunki po całej Europie. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Nasza firma oferuje transport ładunków. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Bezpieczny przewóz ładunków to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do konieczności transportowanego towaru właściwy środek transportu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Głównie dostarczamy ładunek o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar.

Usługi spedycyjne Annopol

Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym opracowaniem dokumentacji. Organizacja przewozów polskich i zagranicznych to zasięg działań, którym porusza się nasza marka. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do każdego z Klientów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Nasza brygada spedycyjna w trakcie planowania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i międzynarodową. Nasza spedycja przygotowuje dodatkowo specyfikację transportową. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Podczas planowania przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anielin, Baraki, Bliskowice, Borów, Chamówka, Dąbrowa, Grabówka, Grabówka Ukazowa, Grabówka-Kolonia, Huta, Jakubowice, Janiszów, Józefin, Kopiec, Kosin, Lasek, Michalin, Natalin, Niedbałki, Nowy Rachów, Opoczka Mała, Opoka Duża, Opoka-Kolonia, Popów, Stary Rachów, Sucha Wólka, Świeciechów Duży, Świeciechów Poduchowny, Wymysłów, Zabełcze, Zastocze, Zofipole, Zychówki oraz na terenie całej Polski i Europy.