Usługi transportowe i spedycyjne Barczewo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Barczewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Barczewo

Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Pełny proces transportu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. W bieżących czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Zespół właściwie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie.

Usługi spedycyjne Barczewo

Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu stosownego środka przewozu. Doświadczenie i fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi utożsamia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Konsumentów przystępujemy kompleksowo i znajdujemy dla niego stosowne rozwiązanie. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje nieuniknione informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na dowolnym z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie działamy na zmiany sytuacji na jakimkolwiek z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizacja obszaru naszej profesji jest zgodna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo dokumentację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barczewko, Bartołty Małe, Bartołty Wielkie, Biedowo, Bogdany, Czerwony Bór, Jedzbark, Kaplityny, Kierzliny, Klucznik, Kołaki, Koronowo, Kromerowo, Kronowo, Lamkowo, Lamkówko, Leszno, Leszno Małe, Łapka, Łęgajny, Maruny, Mokiny, Nikielkowo, Próle, Radosty, Ramsowo, Ramsówko, Rejczuchy, Ruszajny, Skajboty, Stare Włóki, Tęguty, Wipsowo, Wójtowo, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.