Usługi transportowe i spedycyjne Biała Piska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Białej Piskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Biała Piska

Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Towar przewożony przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Przeważnie doręczamy ekwipunki o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma oferuje usługi przewozowe towarów. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za właściwie i punktualnie zrealizowaną pracę. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Klientów.

Usługi spedycyjne Biała Piska

Faza odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób zwinny. Firma Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do przebiegu przewozu ekwipunków. Podczas realizowania przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W trakcie całego procesu przewozu ładunków mogą zdarzyć się rozmaitego pokroju motywy. W takich okolicznościach ważna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej firmie. Nasz zespół spedycyjny podczas obliczania przewozu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Realizacja zasięgu naszej pracy jest zgodna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie przyszykować przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bełcząc, Cibory, Cwaliny, Danowo, Dmusy, Drygały, Giętkie, Grodzisko, Gruzy, Guzki, Iłki, Jakuby, Konopki, Kowalewo, Kożuchy, Kózki, Kruszewo, Kukły, Kumielsk, Lipińskie, Lisy, Łodygowo, Mikuty, Monety, Myszki, Myśliki, Nitki, Nowe Drygały, Oblewo, Orłowo, Pawłocin, Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Radysy, Rogale Wielkie, Rolki, Ruda, Skarżyn, Sokoły Jeziorne, Sulimy, Szkody, Świdry, Świdry Kościelne, Włosty, Wojny, Zabielne, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.