Usługi transportowe i spedycyjne Białogard

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Białogardu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Białogard

Towar , jaki przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces transportu ładunków, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Nasza firma świadczy usługi transportowe ładunków. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za sprawnie i punktualnie wykonaną pracę. Bezpieczny transport ładunków to zasada, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Białogard

Zadaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji transportowanych towarów. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Podczas realizowania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nie ważne czy jesteś Kontrahentem prywatnym czy B2B nasza obsługa spedycyjna może rozplanować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną specyfikację dokumentów do procesu przewozu ładunków. Proces transportu ekwipunków zlecony naszej marce jest stale kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie wszelakich trudności ekspresowo następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Z myślą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Na dowolnym spośród fragmentów naszej profesji jesteśmy w stanie doradzić stosowne wyjście spośród obszaru przesyłek i transportu. Sprawowana przez nas praca jest przeprowadzana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białogórzyno, Buczek, Byszyno, Czarnowęsy, Dargikowo, Dębczyno, Góry, Gruszewo, Kamosowo, Klępino Białogardzkie, Kościernica, Laski, Lulewice, Lulewiczki, Łęczno, Moczyłki, Nasutowo, Nawino, Nosówko, Pękanino, Podwilcze, Pomianowo, Pustkowo, Rarwino, Redlino, Rogowo, Rościno, Rychowo, Rychówko, Rzyszczewo, Stanomino, Zagórze, Zaspy Małe, Żeleźno, Żelimucha, Żytelkowo oraz na terenie całej Polski i Europy.