Usługi transportowe i spedycyjne Biały Bór

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Białego Boru oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Biały Bór

Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za poprawnie i terminowo zrealizowaną pracę. Towar , jaki transportuje nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Zespół właściwie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Firma Orzeł Transport przewozi ładunek do ustalonego miejsca z Klientem. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to dewiza, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Głównie przewozimy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Biały Bór

W trakcie całego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnorakiego typu dylematy. W takich sytuacjach ważna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do działań naszej spedycji kwalifikuje się także opracowywanie formularzy związanych z ładunkiem ekwipunków. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zaproponować adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Spedycja to bardzo obszerny temat, stąd też w aktualnej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dokonywane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Błyskawicznie i prężnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagniewko, Biała, Białka, Biały Dwór, Bielica, Biskupice, Borzęcino, Brzeźnica, Cybulin, Dalkowo, Dołgie, Donimierz, Drzonowo, Dyminek, Gostkowo, Grabowo, Jawory, Kaliska, Kamienna, Kazimierz, Kierzkowo, Koleśnik, Kołtki, Kosobudy, Linowo, Lubiesz, Łukowo, Miłkowo, Miłobądz, Pierzchowo, Ponikwa, Przybrda, Radzewo, Rosłonki, Rzyszczewko, Sępolno Małe, Sępolno Wielkie, Stepień, Stepno, Świerczewo, Świerszczewo, Trzebiele, Wodnik, Zduny oraz na terenie całej Polski i Europy.