Usługi transportowe i spedycyjne Biecz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Biecza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Biecz

Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Korzystając usług naszej marki uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Całkowity proces transportu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Bezpieczny przewóz ładunków to reguła, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Najczęściej dostarczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W zakresie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do sensowności dostarczanego towaru adekwatny środek transportu. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Biecz

Nasz team spedycyjny podczas organizowania przewozu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to temat, jaki potrafi być w rozmaity rodzaj rozumiany przez odbiorców. Rekomenduje się więc go powierzyć sprawdzonej marce. W którejkolwiek chwili naszej profesji na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie poradzić perfekcyjne wyjście spośród obszaru spedycji i transportu. Sprawowana przez nas działalność jest dokonywana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przejazdy ładunków drobnicowych, jak i także ekwipunków całopojazdowych. Podczas toku transportu towarów mogą wyniknąć różnego gatunku kłopoty. W takich czasach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% trafia na czas. Nasza spedycja sporządza również specyfikację przewozową. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieuniknionym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo szybki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Binarowa, Bugaj, Głęboka, Grudna Kępska, Korczyna, Libusza, Racławice, Rożnowice, Sitnica, Strzeszyn oraz na terenie całej Polski i Europy.