Usługi transportowe i spedycyjne Bielawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bielawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bielawa

Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne upoważniające do wykonywania przez nich zawodu. Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Najczęściej dostarczamy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Nasza firma świadczy usługi przewozowe towarów. W zasięgu poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności transportowanego ładunku odpowiedni środek dowozu. Importujemy i eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Bielawa

Profesjonalizm i kompletne podejście do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji działań przewozowych. Do zajęć naszej spedycji zalicza się planowanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezbędny do przejazdu ekwipunku. Osoba zlecająca nam przewóz, w dowolnym z momentów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Spedycja to niezwykle szeroki temat, toteż w tejże postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Proces przejazdu ładunków zlecony naszej firmie jest stale pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności błyskawicznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ekwipunków na czas. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie działamy na zmiany sytuacji na dowolnym z kroków prowadzonych przez nas usług. Podczas tworzenia przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo specyfikację transportową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dzierżoniów, Kalenica, Ostoroszowice, Owiesno, Piława Dolna oraz na terenie całej Polski i Europy.