Usługi transportowe i spedycyjne Bieżuń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bieżunia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bieżuń

Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Często dowozimy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Pełny proces transportu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Wysyłamy i doręczamy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich fachu. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W zakresie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności transportowanego ekwipunku należyty środek dowozu. Nasza obsada składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Bieżuń

Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz zagraniczną. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo specyfikację przewozową. Tok przewozu ładunków powierzony naszej jednostce jest nieustannie pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie dowolnych przeszkód natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz równoznaczna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu stosownego środka transportu. Nasza profesja to realizowanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są fachowi w spedycji oraz dobierają adekwatne wyjścia dla Kontrahentów. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej marce. Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie wyprawić przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamowo, Bielawy Gołuskie, Dąbrówki, Dźwierzno, Gołuszyn, Karniszyn, Kobyla Łąka, Kobyla Łąka, Kocewo, Mak, Małocin, Marysin, Myślin, Pełki, Pozga, Sadłowo, Sadłowo-Parcele, Sławęcin, Stanisławowo, Stawiszyn-Łaziska, Stawiszyn-Zwalewo, Strzeszewo, Trzaski, Wieluń-Zalesie, Wilewo, Władysławowo, Zgliczyn Pobodzy oraz na terenie całej Polski i Europy.