Usługi transportowe i spedycyjne Biłgoraj

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Biłgoraja oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Biłgoraj

Bezpieczny przewóz ładunków to sentencja, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do zasadności przewożonego ekwipunku stosowny środek dowozu. Zwykle dowozimy ładunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Towar , jaki transportuje nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Biłgoraj

Nasza brygada spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Szybko i prężnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas procesu transportu. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przewozu ekwipunku. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Marka Orzeł Transport przygotowuje niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przejazdu ekwipunków. Osoba zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. W trakcie całkowitego procesu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnego gatunku motywy. W takich okolicznościach znacząca jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do zajęć naszej spedycji włącza się jednocześnie opracowywanie formularzy związanych z dowozem towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Andrzejówka, Brodziaki, Bukowa, Ciosmy, Dąbrowica, Dereźnia Majdańska, Dereźnia Solska, Dereźnia-Zagrody, Dyle, Edwardów, Gromada, Hedwiżyn, Ignatówka, Kajetanówka, Korczów, Korytków Duży, Majdan Gromadzki, Nadrzecze, Nowy Bidaczów, Okrągłe, Podlesie, Rapy Dylańskie, Ratwica, Ruda Solska, Ruda-Zagrody, Smólsko Duże, Smólsko Małe, Sól, Sól, Stary Bidaczów, Teodorówka, Wola Dereźniańska, Wola Duża, Wola Mała, Wolaniny, Żelebsko oraz na terenie całej Polski i Europy.