Usługi transportowe i spedycyjne Bisztynek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bisztynka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bisztynek

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Zespół doskonale przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Firma Orzeł Transport przewozi ładunek do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. Najczęściej przemieszczamy ładunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Bezpieczny transport towarów to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Bisztynek

Do działań naszej spedycji zalicza się jednocześnie sporządzanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem towarów. Sprawowana przez nas działalność jest wykonywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie krótki i ekspresowo podejmujemy elastyczne rozwiązania. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to przedmiot, jaki potrafi być w rozmaity sposób rozumiany poprzez kontrahentów. Rekomenduje się zatem go zlecić sprawdzonej firmie. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz zagraniczną. Organizujemy krajowe oraz zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Postęp przejazdu ładunków zlecony naszej jednostce jest nieustannie kierowany i monitorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód bezzwłocznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przemieszczania towarów na czas. Organizując współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania korzystnego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bisztynek-Kolonia, Dąbrowa, Grzęda, Kokoszewo, Księżno, Lądek, Łędławki, Nowa Wieś Reszelska, Paluzy, Pleśno, Prosity, Sątopy, Sułowo, Troszkowo, Unikowo, Warmiany, Wojkowo, Wozławki oraz na terenie całej Polski i Europy.