Usługi transportowe i spedycyjne Blachownia

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Blachowni oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Blachownia

Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Nasze samochody i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do określonego celu. Regularnie doręczamy towar o standardowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za właściwie oraz terminowo przeprowadzoną pracę. Firma Orzeł Transport świadczy usługi transportowe załadunków. Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Europie. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Blachownia

Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja kwalifikuje się do działań obszaru firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Do poleceń naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Realizacja zasięgu naszej pracy jest zgodna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Nasza profesja to przygotowywanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są fachowi w spedycji i wyszukują odpowiednie wyjścia dla Klientów. W trakcie całego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnorakiego gatunku problemy. W takich sytuacjach znacząca jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym zorganizowaniem dokumentacji. Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Cisie, Gorzelnia, Kierzek-Gajówka, Konradów, Łojki, Wyrazów oraz na terenie całej Polski i Europy.