Usługi transportowe i spedycyjne Błaszki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Błaszek oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Błaszki

Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną zgodnie z ustaleniami pracę. Bezpieczny transport towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Głównie przemieszczamy towar o standardowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza obsada to zespół odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. W aktualnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Błaszki

Do zakresu prowadzonych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także tworzenie specyfikacji przewozowej. Powierzając w nasze dłonie ładunek możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Rozpoczynając współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wybrania stosownego środku transportu. Firma Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do toku przewozu ładunków. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej marce kwestie związane z tym tematem. Nasza specjalizacja to przygotowywanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w zasięgu spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz odnajdują idealne rozwiązania dla Kontrahentów. Nasz zespół spedycyjny podczas opracowywania planu przewozu pozyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Wdrażane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Błyskawicznie i prężnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamki, Borysławice, Brończyn, Brudzew, Brzozowiec, Bukowina, Chabierów, Chociszew, Chrzanowice, Cienia, Domaniew, Garbów, Golków, Gorzałów, Gruszczyce, Grzymaczew, Gzików, Jasionna, Kalinowa, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Kąśnie, Kije, Kobylniki, Kociołki, Kokoszki, Kołdów, Kopacz, Korzenica, Kostrzewice, Kwasków, Kwasków, Lubanów, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Maciszewice, Marianów, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Niedoń, Orzeżyn, Pęczek, Romanów, Równa, Sarny, Sędzimirowice, Skalmierz, Smaszków, Stok Nowy, Stok Polski, Sudoły, Suliszewice, Tuwalczew, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Woleń, Wójcice, Wrząca, Zaborów, Zawady, Żelisław, Żelisław-Kolonia oraz na terenie całej Polski i Europy.