Usługi transportowe i spedycyjne Błonie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Błonia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Błonie

Nasza firma przewozi ładunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Całkowity proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Przeważnie przemieszczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W zakresie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do sensowności przewożonego ekwipunku optymalny środek transportu. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Błonie

Nasza załoga spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje nieuniknione informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć pewność, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej marce. Na każdym z etapów naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie z obszaru przesyłek i transportu. Do działań naszej spedycji zalicza się organizowanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Jesteśmy sprawni i w natychmiastowym czasie reagujemy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu optymalnego środka przewozu. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białutki, Białuty, Bieniewice, Bieniewo-Parcela, Bieniewo-Wieś, Błonie-Wieś, Bramki, Cholewy, Dębówka, Górna Wieś, Konstantów, Kopytów, Łaźniew, Łaźniewek, Łąki, Nowa Górna, Nowa Wieś, Nowe Faszczyce, Nowy Łuszczewek, Piorunów, Radonice, Radzików, Rochaliki, Rokitno, Stare Faszczyce, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Witki, Wola Łuszczewska, Żukówka oraz na terenie całej Polski i Europy.