Usługi transportowe i spedycyjne Bochnia

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bochni oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bochnia

Nasza firma świadczy usługi transportowe załadunków. Pełny proces przewozu ładunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Ładunek przemieszczany poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Bochnia

Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Podczas toku transportu ładunków mogą wyniknąć przeróżnego typu problemy. W takich czasach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dochodzi na czas. Do zakresu przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się również sporządzanie dokumentacji przewozowej. Spedycja to przedmiot, który może być w rozmaity rodzaj odbierany przez konsumentów. Zaleca się zatem go zlecić doświadczonej marce. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Planujemy regionalne i zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasz team spedycyjny podczas organizowania przewozu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Doświadczenie oraz rzetelne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z jakimi utożsamia się nasza firma. Do każdego z Konsumentów podchodzimy kompleksowo i szukamy dla niego idealne rozwiązanie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baczków, Bessów, Bogucice, Brzeźnica, Buczyna, Cerekiew, Chełm, Cikowice, Damienice, Dąbrowica, Gawłów, Gierczyce, Gorzków, Grabina, Krzyżanowice, Łapczyca, Majkowice, Moszczenica, Nieprześnia, Nieszkowice Małe, Nieszkowice Wielkie, Ostrów Szlachecki, Pogwizdów, Proszówki, Siedlec, Słomka, Stanisławice, Stradomka, Wola Nieszkowska, Zatoka, Zawada oraz na terenie całej Polski i Europy.