Usługi transportowe i spedycyjne Boguchwała

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Boguchwały oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Boguchwała

Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na bardzo wysokim poziomie. Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. W obszarze poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do zasadności transportowanego ładunku należyty środek transportu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Firma Orzeł Transport świadczy usługi transportowe ładunków. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Zazwyczaj dowozimy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Boguchwała

Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane także na skalę regionalną, jak i międzynarodową. Spedycja to przedmiot, który może być w inny sposób rozumiany przez odbiorców. Rekomenduje się zatem go zlecić doświadczonej firmie. Nie istotne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może zrealizować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Podczas przygotowywania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W trakcie całkowitego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnorakiego typu motywy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Prosto i bezbłędnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim momencie świadczonych przez nas usług. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru stosownego środka transportu. Na którymkolwiek spośród fragmentów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne wyjście spośród charakteru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Kielanówka, Lutoryż, Mogielnica, Niechobrz, Nosówka, Racławówka, Wola Zgłobieńska, Zarzecze, Zgłobień oraz na terenie całej Polski i Europy.