Usługi transportowe i spedycyjne Bolesławiec

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bolesławca oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bolesławiec

We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Dostarczamy i eksportujemy ekwipunki po całej Europie. Nasza firma oferuje usługi przewozu towarów. Zwykle doręczamy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami.

Usługi spedycyjne Bolesławiec

Z myślą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb przewożonego ładunku. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przejazdy ekwipunków drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są robione zarówno na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Nasz team spedycyjny podczas obliczania transportu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Ekspresowo i prężnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. W trakcie całego postępu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego rodzaju kłopoty. W takich okolicznościach znacząca jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Duże kompetencje oraz fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z którymi utożsamia się nasza marka. Do każdego z Klientów podchodzimy wszechstronnie i wyszukujemy dla niego optymalne rozwiązanie. Na dowolnym z etapów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować optymalne rozwiązanie z charakteru wysyłek i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bolesławice, Bożejowice, Brzeźnik, Buczek, Chościszowice, Dąbrowa Bolesławiecka, Dobra, Golnice, Kozłów, Kraszowice, Kraśnik Dolny, Kraśnik Górny, Krępnica, Kruszyn, Lipiany, Łaziska, Łąka, Mierzwin, Nowa, Nowa Wieś, Nowe Jaroszowice, Ocice, Otok, Parkoszów, Pstrąże, Rakowice, Stara Oleszna, Stare Jaroszowice, Suszki, Trzebień, Trzebień Mały, Żeliszów oraz na terenie całej Polski i Europy.