Usługi transportowe i spedycyjne Borek Wielkopolski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Borku Wielkopolskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Borek Wielkopolski

Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. W aspekcie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku właściwy środek dowozu. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Klientów. Głównie przemieszczamy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Borek Wielkopolski

Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane zarówno na skalę regionalną, jak i międzynarodową. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przejazdu ekwipunku. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym spośród etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Duże kompetencje i specjalistyczne podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z którymi utożsamia się nasza marka. Do któregokolwiek z Konsumentów przystępujemy wszechstronnie i szukamy dla niego optymalne rozwiązanie. Do zakresu prowadzonych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także sporządzanie dokumentacji przewozowej. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to niezwykle rozległy temat, dlatego w tejże postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Wdrażane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Intensywnie i sprawnie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek szczeblu świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Karolew, Trzcianów, Skoków oraz na terenie całej Polski i Europy.