Usługi transportowe i spedycyjne Brok

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Broku oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Brok

Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Europie. W zasięgu poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności transportowanego towaru optymalny środek przewozu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Często przewozimy ekwipunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasze samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Nasza brygada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na niezwykle wysokim poziomie. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe towarów. Korzystając usług naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Pełny proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Brok

Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej firmie. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ekwipunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do każdego z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Na którymkolwiek z fragmentów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować idealne wyjście z charakteru spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do procesu przewozu ekwipunków. Do zagadnień naszej spedycji uznaje się też przyrządzanie dokumentów związanych z przywozem towarów. Inicjowane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka transportu. Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bojany, Kaczkowo Nowe, Kaczkowo Stare, Laskowizna-Puzdrowizna oraz na terenie całej Polski i Europy.