Usługi transportowe i spedycyjne Brwinów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Brwinowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Brwinów

Zazwyczaj dostarczamy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje transport towarów. Pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Pełny proces przewozu towarów, jest kontrolowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W aspekcie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do potrzeb transportowanego ekwipunku należyty środek przewozu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Brwinów

Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zasięgu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a zlecenia realizowane przez nas są w sposób sprawny. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również opracowywanie dokumentacji transportowej. Podczas przebiegu przewozu towarów mogą wystąpić rozmaitego typu defekty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Planujemy regionalne i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Spedycja to wyjątkowo obszerny temat, toteż w owej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasza specjalność to realizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Klienta usług w zakresie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz wyszukują znakomite rozwiązania dla Kontrahentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biskupice, Brwinów, Czubin, Domaniew, Domaniewek, Falęcin, Grudów, Kanie, Koszajec, Kotowice, Krosna-Parcela, Krosna-Wieś, Milęcin, Moszna-Parcela, Moszna-Wieś, Otrębusy, Owczarnia, Parzniew, Terenia, Żółwin oraz na terenie całej Polski i Europy.