Usługi transportowe i spedycyjne Brzeg

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Brzegu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Brzeg

Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Cały proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Bezpieczny transport towarów to zasada, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Nasza firma oferuje przewóz towarów. Przywozimy oraz eksportujemy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. W zakresie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do konieczności przewożonego ekwipunku idealny środek przewozu. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Przeważnie doręczamy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Brzeg

Zajmujemy się także wykonaniem obowiązkowych kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ciężarów. Do zadań naszej spedycji uznaje się także sporządzanie kwestionariuszy związanych z przywozem towarów. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować doświadczonej marce. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Jednostka zlecająca transport towarów naszej marce, na każdym spośród etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Podczas realizowania przez nas czynności przewożenia się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przewozy towarów drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych. Jesteśmy specjalistami w aranżowaniu kompetentnych i wszechstronnych usług w charakterze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji towarów i wyjątkowo zabiegają o wypełnienie potrzeb Kontrahentów w szczególnie zoptymalizowany sposób.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzezina, Kościerzyce, Małujowice oraz na terenie całej Polski i Europy.