Usługi transportowe i spedycyjne Brzostek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Brzostku oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Brzostek

Wysyłamy oraz dostarczamy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. W zasięgu poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do zasadności przewożonego ekwipunku optymalny środek przewozu. Głównie doręczamy ładunki o podstawowych kształtach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma przewozi załadunek do umówionego miejsca z Klientem. Całkowity proces transportu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Bezpieczeństwo przewozu towarów to zasada, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Brzostek

Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę rodzimą i międzynarodową. Nasza brygada spedycyjna w trakcie planowania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. W trakcie całego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego charakteru kłopoty. W takich sytuacjach istotna jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Osoba zlecająca transport towarów naszej firmie, na dowolnym spośród etapów przejazdu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Doświadczenie i fachowe podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z którymi utożsamia się nasza marka. Do każdego z Konsumentów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego odpowiednie rozwiązanie. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie potrzebny do przejazdu ładunku. Spedycja to przedmiot, który może być w różny sposób rozumiany przez adresatów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bączałka, Bukowa, Głobikówka, Gorzejowa, Grudna Dolna, Grudna Górna, Januszkowice, Kamienica Dolna, Kamienica Górna, Klecie, Nawsie Brzosteckie, Opacionka, Przeczyca, Siedliska-Bogusz, Skurowa, Smarżowa, Wola Brzostecka, Zawadka Brzostecka oraz na terenie całej Polski i Europy.