Usługi transportowe i spedycyjne Brzozów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Brzozowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Brzozów

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Regularnie dowozimy towar o podstawowych formatach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasza obsada to zespół właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności transportowanego ładunku idealny środek dowozu.

Usługi spedycyjne Brzozów

Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną oraz międzynarodową. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przewozu towaru. Dokonywane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do przebiegu przejazdu ekwipunków. Nasza spedycja sporządza również specyfikację przejazdową. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej marce. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podczas procesu przewozu ekwipunków mogą wystąpić przeróżnego gatunku problemy. W takich momentach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gołaszówka, Górki, Grabownica Starzeńska, Humniska, Przysietnica, Stara Wieś, Turze Pole, Zmiennica oraz na terenie całej Polski i Europy.