Usługi transportowe i spedycyjne Bukowno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bukowna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bukowno

Nasza firma transportuje załadunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Posiadamy przetarte ślady z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Nasze pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Głównie transportujemy ładunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich fachu. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Towar transportowany poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Bukowno

Nasza specjalizacja to realizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji i wyszukują odpowiednie rozwiązania dla Klientów. Nie istotne czy jesteś Klientem prywatnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może przygotować Ci transport ładunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Nasza spedycja sporządza również dokumentację transportową. W jakimkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Wdrażane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować doświadczonej marce. Jesteśmy sprawni i w natychmiastowym czasie działamy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z etapów dokonywanych przez nas usług. W trakcie całkowitego postępu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego charakteru problemy. W takich sytuacjach ważna jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa transportowania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bolesław, Krążek, Międzygórze oraz na terenie całej Polski i Europy.