Usługi transportowe i spedycyjne Busko-Zdrój

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Buska-Zdroju oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Busko-Zdrój

Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. W aspekcie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do potrzeb przewożonego ładunku odpowiedni środek przewozu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i znakomicie wykonaną pracę. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Nasze samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Bezpieczny transport towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów.

Usługi spedycyjne Busko-Zdrój

Zajmujemy się też wykonaniem obowiązujących kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ekwipunków. Nasz team spedycyjny podczas planowania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. W trakcie całego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnego pokroju problemy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Osoba zlecająca nam przewóz, w jakimkolwiek z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Do zajęć naszej spedycji włącza się też opracowywanie formularzy związanych z przewozem ładunków. Realizacja zasięgu naszej pracy jest jednoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie rodzimym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego ładunku. Spedycja to wyjątkowo obszerny temat, dlatego w aktualnej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Szybko i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baranów, Bilczów, Biniątki, Błoniec, Bronina, Budzyń, Chotelek, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Galów, Janina, Kameduły, Kargowy, Kawczyce, Kołaczkowice, Kostki Duże, Kostki Małe, Kotki, Las Winiarski, Łagiewniki, Mikułowice, Młyny, Nowa Wieś, Nowy Folwark, Oleszki, Olganów, Owczary, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Radzanów, Ruczynów, Siesławice, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szaniec, Szczaworyż, Wełecz, Widuchowa, Wolica, Zbludowice, Zbrodzice, Zwierzyniec, Żerniki Górne oraz na terenie całej Polski i Europy.