Usługi transportowe i spedycyjne Bychawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bychawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bychawa

Wwozimy oraz przywozimy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Bezpieczeństwo transportu ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Zazwyczaj doręczamy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie.

Usługi spedycyjne Bychawa

Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu towaru. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej firmie. Zajmujemy się także opracowaniem obowiązkowych kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ładunków. Robione poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Na którymkolwiek z etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć optymalne wyjście z obszaru wysyłek i transportu. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje nieuniknione wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do dowolnego z Klientów to cechy szczególne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bychawka Druga, Bychawka Druga-Kolonia, Bychawka Pierwsza, Bychawka Trzecia, Bychawka Trzecia-Kolonia, Gałęzów, Gałęzów-Kolonia Druga, Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Józwów, Kąty, Kosarzew Dolny-Kolonia, Kowersk, Leśniczówka, Łęczyca, Marysin, Olszowiec, Olszowiec-Kolonia, Osowa, Osowa-Kolonia, Podzamcze, Romanów, Skawinek, Stara Wieś Druga, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Trzecia, Urszulin, Wandzin, Wincentówek, Władysławów, Wola Duża, Wola Duża-Kolonia, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska-Kolonia, Zadębie, Zaraszów, Zaraszów-Kolonia, Zdrapy oraz na terenie całej Polski i Europy.