Usługi transportowe i spedycyjne Bydgoszcz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bydgoszczy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bydgoszcz

Regularnie dostarczamy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma transportuje ładunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Europie. Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. W bieżących czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Towar , jaki transportuje nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności przewożonego ładunku adekwatny środek dowozu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie i dobrze przeprowadzoną pracę.

Usługi spedycyjne Bydgoszcz

Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru adekwatnego środka transportu. W trakcie całkowitego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego gatunku dylematy. W takich okolicznościach ważna jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Doświadczenie oraz fachowe podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do któregokolwiek z Konsumentów podchodzimy kompleksowo i szukamy dla niego odpowiednie rozwiązanie. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przewożonych ładunków. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Nie istotne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza obsługa spedycyjna może zaaranżować Ci transport towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej marce. Podczas organizowania przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białe Błota, Brzoza, Ciele, Drzewce, Kruszyn Kraiński, Lipniki, Lisiogon, Łochowice, Łochowo, Murowaniec, Piecki, Prądki, Prądy, Przyłęk, Zielonka oraz na terenie całej Polski i Europy.