Usługi transportowe i spedycyjne Bytom

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Bytomia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Bytom

Bezpieczny transport ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Regularnie dostarczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich zawodu. Importujemy i eksportujemy towary w całej Europie. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do sensowności transportowanego towaru stosowny środek przewozu. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Bytom

W którymkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zaproponować dogodne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione także na skalę rodzimą, jak i międzynarodową. Spedycja to niezwykle rozległy temat, toteż w tej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Nasz zespół spedycyjny podczas obliczania transportu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Do zadań naszej spedycji zalicza się realizowanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Do obszaru przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również dokonywanie dokumentacji transportowej. Duże kompetencje oraz specjalistyczne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza firma. Do któregokolwiek z Konsumentów podchodzimy kompleksowo i znajdujemy dla niego idealne rozwiązanie. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Zabrze oraz na terenie całej Polski i Europy.