Usługi transportowe i spedycyjne Chęciny

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chęcin oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chęciny

We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Nasza załoga składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na niezwykle wysokim poziomie. Nasze samochody i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Mamy przetarte ślady z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Najczęściej doręczamy towary o podstawowych formatach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Dostarczamy i eksportujemy towary po całej Europie. W aspekcie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do sensowności przewożonego towaru odpowiedni środek dowozu.

Usługi spedycyjne Chęciny

Na dowolnym z fragmentów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć dogodne wyjście z obszaru przesyłek i transportu. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a działania realizowane przez nas są w sposób zwinny. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Podczas obrotu transportu ekwipunków mogą wyniknąć przeróżnego rodzaju dylematy. W takich czasach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dochodzi na czas. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja kwalifikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą i międzynarodową. Nasza spedycja sporządza jednocześnie dokumentację przejazdową. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz spójna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy ekspertami w organizowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w charakterze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce ładunków i szczególnie zabiegają o spełnienie potrzeb Konsumentów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bolmin, Korzecko, Lelusin, Lipowica, Łukowa, Miedzianka, Mosty, Ostrów, Podpolichno, Podzamcze, Polichno, Radkowice, Siedlce, Skiby, Starochęciny, Tokarnia, Wojkowiec, Wolica oraz na terenie całej Polski i Europy.