Usługi transportowe i spedycyjne Chełmek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chełmka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chełmek

Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Wwozimy oraz dostarczamy załadunki w całej Europie. Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. Pojazdy i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za sprawnie i punktualnie przeprowadzoną pracę. Głównie doręczamy towar o standardowych kształtach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Chełmek

Jesteśmy fachowcami w planowaniu kompetentnych i kompletnych usług w aspekcie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji towarów i wyjątkowo zabiegają o zrealizowanie spraw Kontrahentów w niezwykle ułatwiony sposób. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje mnóstwo elementów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej marce sprawy związane z współczesnym tematem. Na którymkolwiek spośród odcinków naszej profesji jesteśmy w stanie doradzić idealne wyjście spośród obszaru wysyłek i transportu. W trakcie całkowitego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnorakiego charakteru motywy. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Nasza załoga spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ładunku, właściwość towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Podejmowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Planujemy polskie i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb przekazywanego towaru.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobrek, Gorzów oraz na terenie całej Polski i Europy.