Usługi transportowe i spedycyjne Chełmno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chełmna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chełmno

Bezpieczeństwo transportu towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Zespół dobrze wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Wwozimy oraz dostarczamy załadunki w całej Europie. Pełny proces przewozu ładunków, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Korzystając usług naszej marki uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. W bieżących czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Nasza firma oferuje usługi transportowe towarów. W zakresie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do konieczności transportowanego ładunku prawidłowy środek dowozu.

Usługi spedycyjne Chełmno

Energicznie i bezbłędnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na którymkolwiek etapie świadczonych przez nas usług. Do zajęć naszej spedycji zalicza się tworzenie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dokonywane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Zaczynając współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wybrania stosownego środku transportu. Marka Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do przebiegu przewozu ładunków. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji postanowień transportowych. Przebieg przejazdu ekwipunków powierzony naszej jednostce jest regularnie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichś trudności szybko następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ekwipunków na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bieńkówka, Borówno, Dolne Wymiary, Dołki, Dorposz Chełmiński, Górne Wymiary, Kałdus, Klamry, Kolenki, Kolno, Łęg, Małe Łunawy, Nowawieś Chełmińska, Nowe Dobra, Osnowo, Ostrów Świecki, Podwiesk, Różnowo, Starogród, Starogród Dolny, Uść, Wielkie Łunawy oraz na terenie całej Polski i Europy.