Usługi transportowe i spedycyjne Chmielnik

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chmielnika oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chmielnik

Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Samochody i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za terminowo i odpowiedzialnie zrealizowaną pracę. Przemieszczany ładunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Eksportujemy i importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Cały proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Regularnie dowozimy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Chmielnik

Robione poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest szybki, a zlecenia przeprowadzane przez nas są w sposób sprawny. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Osoba zlecająca nam transport, w dowolnym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz idealne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Organizacja przewozów polskich oraz zagranicznych to obręb działań, którym zajmuje się nasza marka. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Do działań naszej spedycji włącza się też przyrządzanie formularzy związanych z przewozem ładunków. Nasz zespół spedycyjny podczas organizowania transportu pozyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przejazdu towaru.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Błędowa Tyczyńska, Borówki, Borzykowa, Celiny, Chmielnik, Chomentówek, Ciecierze, Grabowiec, Holendry, Jasień, Kotlice, Lipy, Lubania, Łagiewniki, Ługi, Minostowice, Piotrkowice, Przededworze, Sędziejowice, Suchowola, Suliszów, Suskrajowice, Szyszczyce, Śladków Duży, Śladków Mały, Wola Rafałowska, Zabratówka, Zrecze Chałupczańskie, Zrecze Duże, Zrecze Małe oraz na terenie całej Polski i Europy.