Usługi transportowe i spedycyjne Chocianów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chocianowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chocianów

Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Bezpieczeństwo transportu towarów to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W zakresie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności transportowanego ekwipunku adekwatny środek dowozu. Doręczamy oraz eksportujemy ładunki po całej Europie. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Nasza firma transportuje towar do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania poprzez nich fachu.

Usługi spedycyjne Chocianów

Spedycja to przedmiot, który potrafi być w różnorodny sposób przyswajany poprzez konsumentów. Poleca się wówczas go powierzyć doświadczonej firmie. Błyskawicznie i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Podczas postępu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć rozmaitego gatunku problemy. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dochodzi na czas. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie projektowania transportu nabywa potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu kompetentnych i kompletnych usług w zakresie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce towarów i szczególnie zabiegają o zrealizowanie potrzeb Klientów w najbardziej ułatwiony sposób. Nie ważne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza załoga spedycyjna może zrealizować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Zadaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji transportowanych towarów. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zaproponować idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb dostarczanego ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brunów, Chocianowiec, Jabłonów, Michałów, Ogrodzisko, Parchów, Pogorzeliska, Raków, Szklary Dolne, Trzebnice, Trzmielów, Żabice oraz na terenie całej Polski i Europy.