Usługi transportowe i spedycyjne Chojna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chojny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chojna

W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Eksportujemy i importujemy ładunki po całej Europie. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe ładunków. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasze samochody i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Chojna

Postęp przewozu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest regularnie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie dowolnych komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ekwipunków na czas. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru optymalnego środka przewozu. Sprawowana przez nas działalność jest pełniona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Na każdym spośród kroków naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne wyjście spośród obszaru spedycji i transportu. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nie istotne czy jesteś Klientem prywatnym czy B2B nasza drużyna spedycyjna może zaaranżować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak i drobnicowych. Spedycja to temat, jaki może być w różny rodzaj odbierany poprzez konsumentów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć sprawdzonej marce. Nasza specjalność to realizowanie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w zakresie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji i dobierają odpowiednie wyjścia dla Kontrahentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barnkowo, Białęgi, Brwice, Czartoryja, Drozdowo, Garnowo, Godków, Grabowo, Grzybno, Jelenin, Kamienny Jaz, Krajnik Dolny, Krajnik Górny, Krzymów, Lisie Pole, Mętno, Narost, Nawodna, Rurka, Stoki, Strzelczyn, Zatoń Dolna, oraz na terenie całej Polski i Europy.