Usługi transportowe i spedycyjne Chojnów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chojnowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chojnów

Pełny proces transportu ładunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Często transportujemy ekwipunki o standardowych formatach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Firma Orzeł Transport transportuje ładunki do ustalonego miejsca z Klientem. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za wykonaną w terminie pracę. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Chojnów

Organizacja transportów krajowych oraz międzynarodowych to zakres działań, którym pasjonuje się nasza firma. Do zadań naszej spedycji zalicza się również przyrządzanie dokumentów związanych z dowozem ładunków. Podczas przygotowywania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do toku przewozu towarów. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niezwykle krótki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Z myślą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to problem, który potrafi być w różnoraki rodzaj rozumiany przez adresatów. Rekomenduje się wówczas go zlecić doświadczonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała, Biskupin, Budziwojów, Czernikowice, Dobroszów, Goliszów, Groble, Jaroszówka, Jerzmanowice, Kolonia Kołłątaja, Konradówka, Krzywa, Michów, Niedźwiedzice, Okmiany, Osetnica, Pątnów, Piotrowice, Rokitki, Stary Łom, Strupice, Witków, Zamienice oraz na terenie całej Polski i Europy.