Usługi transportowe i spedycyjne Choroszcz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Choroszczy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Choroszcz

W obrębie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do potrzeb transportowanego ładunku odpowiedni środek dowozu. Nasze pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków. Przeważnie przewozimy towary o podstawowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny przewóz towarów to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich fachu. Importujemy i eksportujemy ładunki po całej Europie. Całkowity proces transportu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Choroszcz

Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Przebieg przejazdu ekwipunków zlecony naszej marce jest nieustannie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie jakichkolwiek komplikacji ekspresowo następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością dostarczania ekwipunków na czas. Nasza specjalność to organizowanie profesjonalnych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w zakresie wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są fachowi w spedycji oraz znajdują maksymalne wyjścia dla Klientów. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dopasowany do potrzeb transportowanego towaru. Do działań naszej spedycji zalicza się układanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Do zagadnień naszej spedycji kwalifikuje się również opracowywanie kwestionariuszy związanych z transportem towarów. Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Babino, Barszczewo, Czaplino, Dzikie, Dzikie-Kolonia, Gajowniki, Izbiszcze, Jeroniki, Klepacze, Konowały, Kościuki, Krupniki, Kruszewo, Łyski, Mińce, Ogrodniki, Oliszki, Pańki, Porosły, Porosły-Kolonia, Rogowo, Rogowo-Kolonia, Rogowo-Majątek, Rogówek, Ruszczany, Sienkiewicze, Sikorszczyzna, Śliwno, Turczyn, Zaczerlany, Złotoria, Żółtki, Żółtki-Kolonia oraz na terenie całej Polski i Europy.