Usługi transportowe i spedycyjne Chorzele

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chorzel oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chorzele

Pełny proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Zespół doskonale wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Przemieszczany ładunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Głównie dostarczamy towary o podstawowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Importujemy oraz eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu.

Usługi spedycyjne Chorzele

Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także tworzenie dokumentacji przejazdowej. Do działań naszej spedycji zalicza się rozpoczynanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje mnóstwo elementów, stąd też warto oddelegować sprawdzonej firmie sprawy związane z współczesnym problemem. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione zarówno na skalę rodzimą, jak również międzynarodową. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji na jakimkolwiek z etapów prowadzonych przez nas usług. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przekazywanego ekwipunku. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas działalność jest pełniona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagienice, Binduga, Bogdany Wielkie, Brzeski-Kołaki, Budki, Bugzy Płoskie, Czaplice Wielkie, Czarzaste Małe, Dąbrowa, Dąbrówka Ostrowska, Duczymin, Dzierzęga-Nadbory, Gadomiec-Miłocięta, Gadomiec-Peronie, Jedlinka, Krukowo, Krzynowłoga Wielka, Kwiatkowo, Kwiatkowo k. Duczymina, Lipowiec, Liwki, Łaz, Mącice, Niskie Wielkie, Nowa Wieś, Nowa Wieś Zarębska, Opaleniec, Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pruskołęka, Przysowy, Raszujka, Rawki, Rembielin, Rycice, Rzodkiewnica, Skuze, Stara Wieś, Ścięciel, Wasiły-Zygny, Wierzchowizna, Wólka Zdziwójska, Zaręby, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary oraz na terenie całej Polski i Europy.