Usługi transportowe i spedycyjne Chrzanów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Chrzanowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Chrzanów

Pełny proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Samochody i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Zespół świetnie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. Firma Orzeł Transport transportuje ładunek z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. W zakresie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do potrzeb przewożonego towaru należyty środek dowozu. Wwozimy i dostarczamy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę.

Usługi spedycyjne Chrzanów

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i międzynarodowy. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Spedycja to wyjątkowo rozległy temat, dlatego w niniejszej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Do działań naszej spedycji włącza się też przyrządzanie dokumentów związanych z dowozem towarów. Osoba zlecająca nam transport, w którymkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na fachowe doradztwo oraz stosowne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru stosownego środka przewozu. Nasz zespół spedycyjny podczas projektowania transportu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo szybki i momentalnie podejmujemy sprawne rozwiązania. W trakcie całego postępu przewozu towarów mogą zdarzyć się przeróżnego charakteru problemy. W takich okolicznościach istotna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Balin, Chrzanów, Chrzanów-Kolonia, Luszowice, Łada, Malinie, Otrocz, Płaza, Pogorzyce oraz na terenie całej Polski i Europy.