Usługi transportowe i spedycyjne Cybinka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Cybinki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Cybinka

Nasza obsada to zespół dobrze przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Zazwyczaj transportujemy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za punktualnie i znakomicie wykonaną pracę. Wysyłamy i dostarczamy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do sensowności dostarczanego ekwipunku adekwatny środek przewozu. Przewożony ekwipunek poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Cybinka

Sprawowana przez nas działalność jest dokonywana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Ekspresowo i skutecznie działamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim etapie oferowanych przez nas usług. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ekwipunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasza spedycja sporządza także specyfikację transportową. Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. W dowolnej chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne wyjście spośród obszaru spedycji i transportu. Nasza specjalizacja to przygotowywanie specjalistycznych i dobranych do potrzeb Kontrahenta usług w obszarze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są profesjonalni w spedycji i wyszukują stosowne wyjścia dla Konsumentów. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie przygotować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. W trakcie całego procesu przewozu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego sposobu problemy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białków, Bieganów, Drzeniów, Grzmiąca, Kłopot, Koziczyn, Krzesin, Maczków, Mielesznica, Radzików, Rąpice, Rybojedzko, Sądów, Tawęcin, Urad oraz na terenie całej Polski i Europy.