Usługi transportowe i spedycyjne Czaplinek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Czaplinka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Czaplinek

Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Bezpieczny przewóz towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za wykonaną na czas pracę. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Nasze samochody i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Ładunek przewożony przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Dostarczamy i eksportujemy ładunki po całej Europie.

Usługi spedycyjne Czaplinek

Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu rzetelnych i wszechstronnych usług w zakresie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji ładunków i wyjątkowo dbają o spełnienie potrzeb Kontrahentów w szczególnie ułatwiony sposób. Organizując współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dopasowania odpowiedniego środku transportu. Podczas postępu przewozu ładunków mogą wyniknąć przeróżnego typu problemy. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport przygotowuje niezbędną specyfikację dokumentów do toku przewozu ładunków. Zadaniami naszej spedycji jest także sporządzanie dokumentacji dostarczanych ekwipunków. Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej firmie kwestie związane z niniejszym tematem. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie działamy na modyfikacje sytuacji na dowolnym z kroków dokonywanych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielice, Broczyno, Brzezinka, Buszcze, Byszkowo, Chmielewo, Cichorzecze, Czarne Małe, Czarne Wielkie, Dobrzyca Mała, Drahimek, Głęboczek, Kamienna Góra, Karsno, Kluczewo, Kołomąt, Kosin, Kuszewo, Kuźnica Drawska, Łazice, Łąka, Łysinin, Machliny, Miłkowo, Motarzewo, Niwka, Nowa Wieś, Nowe Drawsko, Ostroróg, Piaseczno, Piekary, Pławno, Podstrzesze, Prosinko, Prosino, Psie Głowy, Rzepowo, Siemczyno, Sikory, Stare Drawsko, Stare Gonne, Stare Kaleńsko, Studniczka, Sulibórz, Trzciniec, Turze, Wełnica, Wrześnica, Zdziersko, Żelisławie, Żerdno oraz na terenie całej Polski i Europy.