Usługi transportowe i spedycyjne Czerniejewo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Czerniejewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Czerniejewo

Nasza firma transportuje ładunek do umówionego miejsca z Kontrahentem. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Nasza brygada to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na szczególnie wysokim poziomie. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za punktualnie i świetnie wykonaną pracę. Wwozimy oraz przywozimy towary w całej Europie. Transportowany towar poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Głównie przemieszczamy towary o standardowych kształtach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Czerniejewo

Do zadań naszej spedycji kwalifikuje się również tworzenie dokumentów związanych z ładunkiem towarów. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zadania wykonywane przez nas są w sposób zwinny. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym spośród etapów przejazdu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Tok przewozu ładunków zlecony naszej marce jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichś komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Spedycja to niesamowicie obszerny temat, toteż w owej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasz team spedycyjny podczas projektowania przewozu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Realizacja obszaru naszej profesji jest jednoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bure, Czeluścin, Daniele, Gębarzewko, Gębarzewo, Głożyna, Golimowo, Goraniec, Goranin, Goranin, Graby, Karw, Kąpiel, Kosmowo, Kosowo, Linery, Nidom, Nowy Las, Pakszyn, Pakszynek, Pawłowo, Rakowo, Rakowo, Starzenina, Szczytniki Czerniejewskie, Żydowo oraz na terenie całej Polski i Europy.