Usługi transportowe i spedycyjne Czersk

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Czerska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Czersk

Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i dokładnie przeprowadzoną pracę. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania przez nich zawodu. Ładunek przewożony poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma oferuje przewóz towarów. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności transportowanego towaru stosowny środek dowozu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Czersk

Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ładunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Podczas postępu transportu ładunków mogą wystąpić przeróżnego rodzaju problemy. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% trafia na czas. Prosto i efektywnie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na każdym odcinku świadczonych przez nas usług. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu optymalnego środka transportu. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Nasza załoga spedycyjna w trakcie planowania transportu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym opracowaniem dokumentacji. Na jakimkolwiek z fragmentów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć optymalne rozwiązanie z obszaru dostaw i transportu. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagna, Będźmierowice, Bielawy, Błota, Brda, Budziska, Bukowa Góra, Czersk, Czerska Struga, Dąbki, Dąbki, Duża Klonia, Duże Wędoły, Gartki, Gotelp, Gutowiec, Jeziórko, Juńcza, Kaliska, Kamionka, Karolewo, Kęsza, Klaskawa, Klonowice, Kłodnia, Konewki, Konigort, Konigórtek, Kosowa Niwa, Koszary, Krzyż, Kurcze, Kurkowo, Kwieki, Lipki, Listewka, Lutom, Lutom, Lutomski Most, Łąg, Łąg-Kolonia, Łubna, Łukowo, Łukowo, Malachin, Malachin, Mała Klonia, Małe Wędoły, Młynki, Modrzejewo, Mokre, Mosna, Nieżurawa, Nowa Juńcza, Nowe Prusy, Nowy Młyn, Odry, Odry, Olszyny, Olszyny, Ostrowite, Ostrowy, Płecno, Przyjaźnia, Pustki, Rówki, Rytel, Rytel, Rytel-Dworzec, Rytel-Nadleśnictwo, Sienica, Spierewnik, Stara Juńcza, Stare Prusy, Struga, Suszek, Szałamaje, Szyszkowiec, Twarożnica, Uboga, Uroża, Ustronie, Wądoły, Wędowo, Wieck, Wojtal, Wojtal, Zapędowo, Zapora, Zawada, Złe Mięso, Złotowo, Żukowo oraz na terenie całej Polski i Europy.