Usługi transportowe i spedycyjne Czerwionka-Leszczyny

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Czerwionki-Leszczyn oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Czerwionka-Leszczyny

Całkowity proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i rzetelnie wykonaną pracę. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Firma Orzeł Transport transportuje towary z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Głównie dowozimy ładunki o standardowych rozmiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Czerwionka-Leszczyny

Nawiązując współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania odpowiedniego środku transportu. Nasza osada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasza ekpia spedycyjna planuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych. Podczas przygotowywania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Firma Orzeł Transport sporządza niezbędną dokumentację do procesu przewozu towarów. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. W trakcie całego przebiegu przewozu towarów mogą zdarzyć się różnorakiego pokroju problemy. W takich sytuacjach istotna jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bełk, Jesionka, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice oraz na terenie całej Polski i Europy.