Usługi transportowe i spedycyjne Człopa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Człopy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Człopa

Nasze pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Przeważnie dostarczamy towary o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Doręczamy i eksportujemy załadunki po całej Europie.

Usługi spedycyjne Człopa

Spedycja to problem, jaki potrafi być w różny sposób przyswajany przez klientów. Zaleca się więc go powierzyć doświadczonej firmie. Nasza specjalność to organizowanie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz dobierają dogodne rozwiązania dla Klientów. Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Nie istotne czy jesteś Klientem prywatnym czy B2B nasza załoga spedycyjna może rozplanować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak i drobnicowych. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a działania realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Podczas procesu przewozu ładunków mogą wystąpić różnego typu defekty. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. W dowolnej chwili naszej profesji na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie spośród obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borowik, Brzeźniak, Bukowo, Czaplice, Dłusko, Drzonowo, Drzonowo Wałeckie, Dzwonowo, Dzwonowo, Głusza, Golin, Jaglice, Jagoda, Jeleni Róg, Jelenie, Krąpiel, Mielęcin, Miradź, Nałęcze, Orzeń, Pieczyska, Podgórze, Podlesie, Przelewice, Pustelnia, Rybakówka, Szczuczarz, Trzcinno, Trzebin, Wołowe Lasy, Załom, Zwierz oraz na terenie całej Polski i Europy.