Usługi transportowe i spedycyjne Dąbie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dąbia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dąbie

Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Wysyłamy i dostarczamy towary w całej Europie. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Głównie przewozimy towary o podstawowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W bieżących czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Bezpieczny transport ładunków to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Dąbie

Dla dowolnego naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu przystosowany do potrzeb przekazywanego ekwipunku. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Spedycja to element, który może być w rozmaity sposób odbierany poprzez konsumentów. Rekomenduje się zatem go powierzyć doświadczonej firmie. Sprawowana przez nas praca jest przeprowadzana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej firmie, na jakimkolwiek spośród etapów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do każdego z Klientów to cechy szczególne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji poleceń transportowych. Organizacja przewozów krajowych oraz międzynarodowych to obszar działań, którym pasjonuje się nasza firma. Błyskawicznie i elastycznie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do toku przejazdu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Augustynów, Baranowiec, Brzeźnica, Budynia, Chełmno, Chełmno-Parcele, Chruścin, Cichmiana, Ciemnice, Dąbie, Domanin, Gaj, Godziejów, Gola, Grabina Mała, Grabina Wielka, Gronów, Karszew, Kosierz, Krzewo, Krzykosy, Kupinin, Ladorudz, Lisice, Lubiatów, Lutomirów, Łagów, Majdany, Mokry Młyn, Nowy Zagór, Olszewiec, Pław, Połupin, Rośle, Rzuchów, Sobótka, Stary Zagór, Suchy Młyn, Szczawno, Tarnówka, Tarnówka Wiesiołowska, Trzebule, Wiesiołów, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.