Usługi transportowe i spedycyjne Dąbrowa Górnicza

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dąbrowy Górniczej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dąbrowa Górnicza

We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Nasza firma oferuje przewóz towarów. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do zasadności dostarczanego ładunku stosowny środek transportu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i profesjonalnie wykonaną pracę. Nasza obsada to zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Dąbrowa Górnicza

Do zajęć naszej spedycji należy planowanie transportu towarów zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Do poleceń naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do dowolnego z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań przewozowych. Organizując współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dostosowania stosownego środku transportu. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i międzynarodowy. Ekspresowo i mądrze odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na dowolnym momencie oferowanych przez nas usług. Nasza spedycja sporządza także dokumentację przejazdową. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Będzin, Sosnowiec oraz na terenie całej Polski i Europy.