Usługi transportowe i spedycyjne Dąbrowa Tarnowska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dąbrowy Tarnowskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dąbrowa Tarnowska

Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma oferuje transport ładunków. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich fachu. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z postanowieniami pracę. Przemieszczany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Eksportujemy i importujemy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Nasza kadra pracownicza to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Dąbrowa Tarnowska

W każdym z momentów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i zarówno towarów całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę krajową, jak również zagraniczną. Zadaniami naszej spedycji jest także tworzenie dokumentacji dostarczanych ekwipunków. Zajmujemy się również przygotowaniem obowiązujących kwestionariuszy do toku realizacji przewozu ekwipunków. Powierzając w nasze dłonie ładunek możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie postępujemy na zmiany sytuacji na dowolnym z kroków prowadzonych przez nas usług. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do jakiegokolwiek z Klientów to cechy szczególne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brnik, Gruszów Mały, Gruszów Wielki, Laskówka Chorąska, Lipiny, Morzychna, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Podkaczówka, Smęgorzów, Sutków, Szarwark, Żelazówka oraz na terenie całej Polski i Europy.