Usługi transportowe i spedycyjne Dębica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Dębicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Dębica

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne upoważniające do wykonywania przez nich fachu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za uczciwie i terminowo zrealizowaną pracę. Pełny proces transportu ekwipunków, jest monitorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Zwykle przewozimy ładunki o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasze samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Dostarczamy i eksportujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu.

Usługi spedycyjne Dębica

Do poleceń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to dziedzina, jaka porusza mnóstwo elementów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z współczesnym tematem. Błyskawicznie i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. W trakcie całkowitego przebiegu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się rozmaitego pokroju problemy. W takich sytuacjach ważna jest ekspresowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Z myślą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ładunku. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Normę CMR w przewozie zagranicznym. Organizacja przewozów regionalnych i międzynarodowych to obręb działań, którym porusza się nasza marka. Nasza spedycja opracowuje także specyfikację przewozową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Braciejowa, Brzeźnica, Głobikowa, Gumniska, Kędzierz, Kochanówka, Kozłów, Latoszyn, Nagawczyna, Paszczyna, Podgrodzie, Pustków, Pustków-Osiedle, Pustynia, Stasiówka, Stobierna, Zawada oraz na terenie całej Polski i Europy.